Nestor w Sieci
W dniu 26.09.2017 r. w GBP odbędzie się I spotkanie pt. "Nestor w Sieci". To cykl spotkań, podczas których Seniorów będziemy wprowadzać w cyfrowy świat. Jeżeli znacie kogoś, kto chciałby nauczyć się obsługi komputera i Internetu, poinformujcie go koniecznie, o tym!
Spotkania odbywać się będą bezpłatnie i w miłej atmosferze w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bulkowie.
Serdecznie zapraszamy!









