Zagłosuj na Pracownię Orange

Drodzy Mieszkańcy, Czytelnicy i Sympatycy naszej Biblioteki oraz Przyjaciele z całego świata!

W dniach 4-20 października trwa plebiscyt internetowy, w którym bierze udział nasza biblioteczna grupa inicjatywna z Biblioteki w Bulkowie. NAM - udało się przejść pierwsze eliminacje z pomysłem pn. "Pracownia Orange Sercem Naszej Gminy".

W drugim etapie głos będzie należał WAS! Wszystko jest w Waszych rękach, to właśnie WY możecie w internetowym głosowaniu zdecydować czy powstanie w Bulkowie w pełni wyposażona Pracownia.

Bardzo prosimy o wsparcie i liczymy na pełną mobilizację wszystkich znajomych i sąsiadów! RAZEM możemy więcej!

Zapraszamy do  dołączenia do wydarzenia na naszym bibliotecznym facebooku, dzięki temu będziecie na bieżąco informowani oraz będziemy się Wam przypominać o codziennym głosowaniu.

Głosy można oddawać na stronie https://pracownieorange.wp.pl/glosowanie/one,1,2,267,bulkowo.html do 20 października!!!!

UWAGA: Jeżeli chcecie zagłosować na nasz pomysł na pracownię prosimy o nieuciekanie się do nieuczciwych  metod pozyskiwania głosów odbiegających od zasad fair play.

ZRÓBCIE PREZENT DLA NASZEJ MIEJSCOWOŚCI!

A oto nasz pomysł na działanie Pracowni Orange w Bulkowie.

Pracownia Orange będzie miejscem, w którym udostępnimy ludziom szereg udogodnień związanych z nowoczesnymi technologiami połączonymi z tradycją i kulturą. W Pracowni Orange będzie możliwość zintegrowania mieszkańców wokół różnych zainteresowań, zapewnienia przepływu doświadczeń, pasji i wiedzy. Poprzez kulturę współuczestnictwa mieszkańcy naszej gminy będą mogli tworzyć potencjał rozwojowy lokalnej kultury książki oraz kultury cyfrowej. Pracownia Orange w bibliotece będzie przyjaznym miejscem do aktywizacji i integracji wszystkich grup wiekowych. W multimedialnej świetlicy będą organizowane kursy, warsztaty, spotkania tematyczne, konkursy. Misją pracowni jest „być blisko ludzi″ – odpowiadać, reagować, kształtować ich potrzeby. W jedynym miejscu będą dostępne zarówno książki (papierowe i elektroniczne), komputery, Wi-Fi oraz szeroka oferta działań edukacyjnych, cyfrowych, wydarzeń kulturalnych i artystycznych.

UWAGA!

Książnica Płocka

Przekierowanie na stronę internetową Książnicy Płockiej.

Biblioteka na Koszykowej

Przekierowanie na stronę internetową BIblioteki Wojewódzkiej.