Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zagłosuj na Pracownię Orange

 

Drodzy Mieszkańcy, Czytelnicy i Sympatycy naszej Biblioteki oraz Przyjaciele z całego świata!

W dniach 4-20 października trwa plebiscyt internetowy, w którym bierze udział nasza biblioteczna grupa inicjatywna z Biblioteki w Bulkowie. NAM - udało się przejść pierwsze eliminacje z pomysłem pn. "Pracownia Orange Sercem Naszej Gminy".

W drugim etapie głos będzie należał WAS! Wszystko jest w Waszych rękach, to właśnie WY możecie w internetowym głosowaniu zdecydować czy powstanie w Bulkowie w pełni wyposażona Pracownia.

Bardzo prosimy o wsparcie i liczymy na pełną mobilizację wszystkich znajomych i sąsiadów! RAZEM możemy więcej!

Zapraszamy do  dołączenia do wydarzenia na naszym bibliotecznym facebooku, dzięki temu będziecie na bieżąco informowani oraz będziemy się Wam przypominać o codziennym głosowaniu.

Głosy można oddawać na stronie https://pracownieorange.wp.pl/glosowanie/one,1,2,267,bulkowo.html do 20 października!!!! 

UWAGA: Jeżeli chcecie zagłosować na nasz pomysł na pracownię prosimy o nieuciekanie się do nieuczciwych  metod pozyskiwania głosów odbiegających od zasad fair play. 

 


ZRÓBCIE PREZENT DLA NASZEJ MIEJSCOWOŚCI!

 

 

A oto nasz pomysł na działanie Pracowni Orange w Bulkowie.

Pracownia Orange będzie miejscem, w którym udostępnimy ludziom szereg udogodnień związanych z nowoczesnymi technologiami połączonymi z tradycją i kulturą. W Pracowni Orange będzie możliwość zintegrowania mieszkańców wokół różnych zainteresowań, zapewnienia przepływu doświadczeń, pasji i wiedzy. Poprzez kulturę współuczestnictwa mieszkańcy naszej gminy będą mogli tworzyć potencjał rozwojowy lokalnej kultury książki oraz kultury cyfrowej. Pracownia Orange w bibliotece będzie przyjaznym miejscem do aktywizacji i integracji wszystkich grup wiekowych. W multimedialnej świetlicy będą organizowane kursy, warsztaty, spotkania tematyczne, konkursy. Misją pracowni jest „być blisko ludzi″ – odpowiadać, reagować, kształtować ich potrzeby. W jedynym miejscu będą dostępne zarówno książki (papierowe i elektroniczne), komputery, Wi-Fi oraz szeroka oferta działań edukacyjnych, cyfrowych, wydarzeń kulturalnych i artystycznych.

 

 

GODZINY OTWARCIA

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

Katalog Książnicy Płockiej

Przekierowanie na stronę internetową Książnicy Płockiej.

 

Katalog biblioteki wojewódzkiej

Przekierowanie na stronę internetową BIblioteki Wojewódzkiej.

Katalog MSiB